Jakość na PIERWSZYM miejscu

Tak dbamy o jakość

Wierzymy, że wszystko, co produkujemy, powinno spełniać najwyższe wymogi – zarówno naszych Klientów jak i nasze. To właśnie dbałość o detale, precyzyjna obróbka, przemyślane projekty i szczegółowe kontrole sprawiają, że nasi Klienci otrzymują produkty bardzo wysokiej jakości, często spełniające bardziej rygorystyczne wymogi niż te, których oczekiwał nasz Klient.
Stawiając wysoką jakość na pierwszym miejscu, jesteśmy w stanie konkurować z najlepszymi firmami produkcyjnymi z Niemiec, Austrii czy nawet Szwajcarii.

Dowiedz się więcej

Jak to robimy?

  1. Dostarczamy wyroby powtarzalne i gwarantowanej jakości, które spełniają ustalone wymagania oraz oczekiwania Klienta.
  2. Dotrzymujemy terminów i spełniamy wszelkie wymogi prawne.
  3. Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników, a za tym również standardy pracy.
  4. Spełniamy normy Systemu Zarządzania Jakością EN ISO 9001:2008, oraz Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy spełniającego wymagania normy PN – N – 18001:2004.

Bezpieczeństwo

Dbamy o bezpieczeństwo

  1. Poprawa stanu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ciągłego doskonalenia działań w zakresie bezpieczeństwa.
  2. Zapobieganie wypadkom przy pracy, chorobom zawodowym oraz zdarzeniom potencjalnie wypadkowym.
  3. Zapewnienie niezbędnych zasobów i środków do prowadzenia i realizacji założeń Polityki Jakości oraz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Świadczą o tym

Nasze Certyfikaty

Ogólne:

Liny:

Krążniki:

Spawanie:

Dajemy z siebie wszystko... każdego dnia

To sprawia, że od wielu lat konkurujemy z najlepszymi firmami w naszej branży, na terenie całej Europy, jednocześnie utrzymując bardzo atrakcyjne stawki.

To nas motywuje każdego dnia

Otrzymane Nagrody

O tym, że nasi inżynierowie, projektanci, tokarze, spawacze (i wielu innych pracowników) wykonują swoją pracę na bardzo wysokim poziomie, świadczą nie tylko powracający do nas klienci, ale także docenianie nas i naszego zespołu na arenie międzynarodowej.

Otrzymywane niemalże każdego roku nagrody, wyróżnienia czy dyplomy utwierdzają nas w przekonaniu, że wykonujemy naszą pracę tak dobrze, jak o tym mówimy. Jednocześnie dają nam energię i motywację do tego, by podnosić poprzeczkę, wchodzić w nowe segmenty rynku i jeszcze bardziej doskonalić naszą Kadrę, z której jesteśmy bardzo dumni.