Kontakt

SAG SP. Z O.O.

ul. Szopienicka 58a
40-432 Katowice

sag@sag.pl

Sekretariat Zarządu
tel.: +48 728 994 663
e-mail: sekretariat@sag.pl

Dział Handlu i Rozwoju

e-mail: konstrukcje@sag.pl

Dyrektor Handlu i Rozwoju
+48 601 171 056 Jarosław Mucha
e-mail: j.mucha@sag.pl

Dział sprzedaży lin
+48 728 994 654 Marta Machura
e-mail: m.machura@sag.pl

Dział sprzedaży krążników i konstrukcji stalowych
+48 728 990 596 Grzegorz Rogal
e-mail: g.rogal@sag.pl

+48 728 994 662 Magda Barszczowska
e-mail: m.barszczowska@sag.pl

+ 48 728 994 634 Patrycja Helbin
e-mail: p.helbin@sag.pl

Dział badań, rozwoju i kontroli jakości
+48 728 990 599 Dariusz Chłond
e-mail: d.chlond@sag.pl

+48 693 437 362 Piotr Kopeć
e-mail: p.kopec@sag.pl

Dział Usług

Serwis lin
+48 697 620 833 Tomasz Kokoszka
e-mail: serwis@sag.pl

Spawanie, obróbka skrawaniem, cięcie, wiercenie
+48 728 990 596 Grzegorz Rogal
e-mail: g.rogal@sag.pl

Dział Zakupów

Dyrektor Zakupów
+48 728 994 641 Andrzej Kaczmarski
e-mail: a.kaczmarski@sag.pl

Magazyn
+48 730 796 108 Ryszard Szołtysek
+48 728 994 652 Marcin Włudarczyk

Dział Księgowości

Dyrektor Finansowy- Główny Księgowy
Dorota Inglot +48 603 830 830
e-mail: d.inglot@sag.pl

Z-ca Głównego Księgowego
Dorota Grela + 48 728 994 632
e-mail: d.grela@sag.pl

Dział Kadr

Marzena Stępień +48 509 147 339
e-mail: kadry@sag.pl