Kontakt

Centrala

tel.: +48 32 255 72 60

e-mail: sag@sag.pl

Sekretariat Zarządu

tel.: +48 728 994 663

e-mail: sekretariat@sag.pl

Dział Handlu i Rozwoju

e-mail:konstrukcje@sag.pl

Dyrektor Handlu i Rozwoju

+48 601 171 056 Jarosław Mucha

e-mail: j.mucha@sag.pl

Dział sprzedaży krążników i konstrukcji stalowych

+48 728 990 596 Grzegorz Rogal

e-mail: g.rogal@sag.pl


+48 728 994 662 Magda Barszczowska

e-mail: m.barszczowska@sag.pl


+48 728 990 603 Krzysztof Stojecki

e-mail: k.stojecki@sag.pl


+ 48 728 994 634 Patrycja Helbin

e-mail: p.helbin@sag.pl

Dział sprzedaży lin

+48 728 994 654 Marta Machura

e-mail: m.machura@sag.pl


+48 728 352 480 Jarosław Sygnat

e-mail: j.sygnat@sag.pl

Dział badań, rozwoju i kontroli jakości

+48 728 990 599 Dariusz Chłond

e-mail: d.chlond@sag.pl


+48 693 437 362 Piotr Kopeć

e-mail: p.kopec@sag.pl

Dział usług

Serwis lin

+48 697 620 833 Tomasz Kokoszka

e-mail: serwis@sag.pl

Spawanie, obróbka skrawaniem, cięcie, wiercenie

+48 728 990 596 Grzegorz Rogal

e-mail: g.rogal@sag.pl


+48 728 990 603 Krzysztof Stojecki

e-mail: k.stojecki@sag.pl


Dział Zakupów

Dyrektor Zakupów

+48 728 994 641 Andrzej Kaczmarski

e-mail: a.kaczmarski@sag.pl

Magazyn

+48 730 796 108 Ryszard Szołtysek

+48 728 994 652 Marcin Włudarczyk

Dział Księgowości

Dyrektor Finansowy- Główny Księgowy

Dorota Inglot
+48 603 830 830

e-mail: d.inglot@sag.pl

Z-ca Głównego Księgowego

Dorota Grela
+ 48 728 994 632

e-mail: d.grela@sag.pl

Dział Kadr

Marzena Stępień
+48 509 147 339

e-mail: kadry@sag.pl

Formularz kontaktowy


Akceptuję postanowienia RODO