Nasze produkty

Konstrukcje stalowe

Jeśli szukasz rozwiązań w zakresie konstrukcji stalowych, to dobrze trafiłeś! Firma SAG jest bez wątpienia liderem na rynku, oferującym od wielu lat wysokiej jakości produkty i usługi- projektowania i wykonania konstrukcji stalowych. Jesteśmy w stanie przygotować zarówno standardowe konstrukcje, jak kratownice stalowe czy fragmenty większych konstrukcji, a także bardzo złożone projekty. Jednym z przykładów zaawansowanych konstrukcji są zbudowane przez nas człony środkowe nowoczesnych tramwajów, zamówionych przez spółkę Tramwaje Śląskie.

Specjalizujemy się w konstrukcjach wysokoprzetworzonych, maszynowych wymagających obróbki cieplnej oraz mechanicznej.

Dlaczego SAG?

Korzyści są oczywiste

Korzyści ze współpracy z nami przy produkcji konstrukcji stalowych są nieocenione, przede wszystkim dlatego, że mamy bardzo dobrze wykwalifikowanych pracowników, co potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody. Przykładamy ogromną wagę do precyzji i jakości wykonania każdego, najmniejszego nawet elementu. Zastosowanie odpowiednich technik w postaci cynkowania ogniowego, galwanicznego, ketaforezy (KTL), malowania natryskowego i proszkowego związanego z utrzymaniem i eksploatacją sprawia, że nasze konstrukcje stalowe są nie tylko trwałe, ale także odporne na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne.
Ponadto, szerokie zaplecze maszynowe umożliwia nam produkcję różnorodnych kształtów i rozmiarów konstrukcji, dostosowanych do konkretnych, nawet najbardziej nietypowych, potrzeb naszych klientów.

Kompleksowa usługa

Projektujemy i budujemy

SAG specjalizuje się w projektowaniu i produkcji konstrukcji stalowych na zamówienie. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres rozwiązań, które zawsze dopasowujemy do tego, czego potrzebują nasi klienci i jaki efekt chcemy osiągnąć. Oferujemy także kompleksowe usługi projektowe oraz doradztwo techniczne, które pomogą Ci w wyborze najlepszego rozwiązania.

Nasze konstrukcje są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, co od zawsze było naszą domeną i nigdy się nie zmieni. Gwarantuje to ich niezawodność i trwałość oraz sprawia, że od wielu lat konkurujemy z najlepszymi firmami z Niemiec, Szwajcarii oraz Austrii.

Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały, co pozwala nam na produkcję konstrukcji, które sprostają nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów. Ponadto, nasza firma posiada bogate doświadczenie oraz wiedzę techniczną, co pozwala nam na projektowanie i produkcję konstrukcji o wyjątkowych parametrach i specjalnych wymaganiach.

Dlaczego SAG?

Sprawdź nas i pozwól się zaskoczyć

Dzięki naszej elastyczności, jesteśmy w stanie dostosować każdą konstrukcję stalową do indywidualnych potrzeb. Mamy ponad 30 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji nawet najbardziej nietypowych konstrukcji, elementów wsporczych i podzespołów do maszyn i urządzeń.

Konstrukcja podestu podwieszanego pomostu wiszącego

Człon środkowy konstrukcji
tramwaju

Rama wózka do tramwaju

Konstrukcja podestu
podwieszanego pomostu
wiszącego

Konstrukcja przesiewacza

Bębnowy przesiewacz obrotowy

Na tym znamy się najlepiej

Nasze specjalizacje

Zajmujemy się projektowaniem i wykonywaniem konstrukcji stalowych od ponad 30 lat, co sprawia że zakres naszych specjalizacji nieustająco się poszerza. Dzięki temu, że posiadamy zespół znakomitych inżynierów oraz wybitnych fachowców w dziale produkcji, nie boimy się najtrudniejszych nawet wyzwań.

Konstrukcje budowlane i dla energetyki

Konstrukcje kolejowe

Konstrukcje do przenośników taśmowych

Konstrukcje szybowe

Elementy konstrukcji maszyn

Wierzymy, że tam gdzie liczy się wysoka jakość, bezpieczeństwo i długa żywotność, tam jedynym słusznym wyborem na rynku europejskim jest zespół firmy SAG.

Potwierdzenie jakości

Działamy w oparciu o normy branżowe, takie jak: PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN ISO 3834-2:2007, EN 1090-1:2009, EN 1585-CL1. Posiadamy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów wykonujących badania:

wizualne
penetracyjne
magnetyczno-proszkowe
ultradźwiękowe

Solidna firma

Finalizujemy 100% projektów

Oferujemy również usługi transportowe oraz montażowe, co zapewnia kompleksowe wsparcie w całym procesie realizacji projektu i stanowi olbrzymie udogodnienie dla wielu naszych klientów, którzy bardzo cenią sobie pełny zakres naszej obsługi. Wybierając SAG, możesz mieć pewność, że otrzymasz produkt najwyższej jakości, który będzie spełniał Twoje wymagania. Jesteśmy profesjonalistami w swojej dziedzinie i zawsze stawiamy na zadowolenie klienta. Nasze konstrukcje stalowe to inwestycja na długie lata, która zapewni Ci wiele korzyści. Skontaktuj się z nami i przekonaj się, że warto postawić na jakość i doświadczenie!